mgr Piotr Dmowski D.O.

Jestem założycielem Gabinetu Fizjoterapii i Osteopatii Osteomedic w Siedlcach, Dyplomowanym Osteopatą, fizjoterapeutą, terapeutą dziecięcym i członkiem Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska. Zajmuje się leczeniem ostrych i przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa, stawów i tkanek miękkich z zastosowaniem igłowania suchego i technik osteopatycznych oraz leczeniem zaburzeń rozwojowych niemowląt w wieku 0-12msc. z zastosowaniem technik osteopatycznych, funkcjonalnych i met. PNF. 

Więcej...

mgr Joanna Ludwiniak

Fizjoterapeuta, absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów licencjackich na kierunku dietetyka Uniwersytetu Przyrodniczo- Humanistycznego w Siedlcach. Moja praca ukierunkowana jest na rehabilitację niemowląt, dzieci i młodzieży. Obszarem moich zainteresowań jest wspieranie rozwoju niemowląt w pierwszych 12 miesiącach życia oraz korekcja wad postawy u dzieci i młodzieży. Jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej oraz Trenerem I stopnia Sensoplatyki. Systematycznie staram się rozwijać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach, szkoleniach czy warsztatach. Każda prowadzona terapia jest indywidualnie dobrana do potrzeb każdego małego pacjenta.

Więcej...

Mateusz Gąska

Fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, kierunek fizjoterapia , 3- letnie studia licencjackie oraz Wyższej Szkoły Społeczno - Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie, wydział Nauk o Zdrowiu, 2 - letnie studia magisterskie, kierunek fizjoterapia (obecnie w trakcie pisania pracy magisterskiej), student 4-go roku osteopatii w FICO Osteopathy Academy. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, stawów i tkanek miękkich oraz usprawnianiu po zabiegach operacyjnych. 

Więcej...