Regulamin

Regulamin Gabinetu Osteopatii i Fizjoterapii Osteomedic

 1. Pacjent umawia się na wizytę/zabieg wyłącznie telefonicznie pod nr: 503-878-342. Rejestracja telefoniczna czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-19.
 2. Pacjent korzystający z usług gabinetu Osteopatii i Fizjoterapii Osteomedic poddawany jest wyłącznie zabiegom z zastosowaniem technik osteopatii, fizjoterapii i igłowania suchego po wstępnej kwalifikacji przez fizjoterapeutę/osteopatę polegającej na badaniu klinicznym i analizie dostarczonej dokumentacji.
 3. Na pierwszą wizytę Pacjent przychodzi z min. 10 – minutowym wyprzedzeniem w celu wypełnienia dokumentacji kwalifikacyjnej. Do założenia karty potrzebny jest nr PESEL.
 4. Do gabinetu wejść może wyłącznie osoba wywołana przez fizjoterapeutę/osteopatę.
 5. Pacjent powinien posiadać strój sportowy (koszulka, spodnie dresowe lub krótkie spodenki oraz obuwie na zmianę). Do pokoju zabiegowego wchodzi się bez obuwia. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w szatni.
 6. Odwołanie zabiegu możliwe jest z wyprzedzeniem 24-godzinnym telefonicznie pod numerem

503-878-342 lub przez SMS pod numerem 605-274-436. W przypadku nieodwołania umówionego terminu Pacjent ponosi koszt zabiegu (wyjątkiem są potwierdzone sytuacje losowe).

 1. Gabinet Osteopatii i Fizjoterapii Osteomedic zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia na kolejną wizytę osób, które nie odwołały zabiegu i nie pojawiły się na wizycie nie informując o tym wcześniej telefonicznie lub przez SMS.
 2. W Gabinecie Osteopatii i Fizjoterapii Osteomedic akceptujemy płatność kartą i gotówką.
 3. Pacjent dokonuje opłaty u osteopaty/fizjoterapeuty po wykonanym zabiegu.
 4. Koszt wizyty wynosi : 160zł (osoba dorosła), 150zł (niemowlęta/dzieci do 18 r.ż.).
 5. Ustalona godzina jest godziną ROZPOCZĘCIA zabiegu.
 6. W przypadku spóźnienia z winy Pacjenta, zabiegi na które Pacjent się spóźnił mogą nie zostać wykonane lub zostaną skrócone o czas spóźnienia.
 7. Zabiegi w Gabinecie Osteopatii i Fizjoterapii Osteomedic wykonywane są wg rozpisanych godzin. W przypadku opóźnienia wynikającego z winy fizjoterapeuty/ osteopaty wszystkie zabiegi, na które Pacjent był umówiony zostaną wykonane.
 8. Czas trwania wizyty/zabiegu uzależniony jest od rodzaju schorzenia, ale nie przekracza 30min w przypadku niemowląt i dzieci oraz 40min u dorosłych.
 9. Fizjoterapeuta/osteopata może odmówić leczenia jeżeli stwierdzi, że zagraża ono zdrowiu lub życiu pacjenta.
 10. Opis stosowanych metod pracy oraz aktualny cennik usług dostępny jest na stronie internetowej www.osteomedic.pl.